مشاوره آموزش

آموزش مشاوره تحصیلی به صورت آنلاین رایگان (مشاور آموزشی)

 

مشاوره تحصیلی و حرفه ای موثرترین عامل برای موفقیت کسب و کار و زندگی مردم است.
آیا می توان در مدت زمان کوتاهی به اصول مشاوره تحصیلی و شغلی دست یافت؟
آیا می توانیم در مدت زمان کوتاهی به یک کسب و کار مشاوره آموزشی تبدیل شویم یا کسب و کار خود را با موفقیت از صفر شروع کنیم؟
آیا می توانیم جزئی از بهترین مشاوران ایران باشیم؟
آیا می توانیم با هزینه کم و بدون روش های درست و غلط به موفقیت های بزرگ در مشاوره تحصیلی دست یابیم؟

مشاوره تحصیلی رایگان
راه میانبر به بالاترین سطح مشاوره تحصیلی چیست؟

راه حلی غیر قابل تکرار برای شما داریم پس تا انتها با ما همراه باشید.
شکست تحصیلی و کاری، مشکلات جمعی، نارضایتی فردی و جمعی، ناامنی و ثبات شغلی، غرور آفرینی، هدف گذاری اشتباه، انتخاب رشته اشتباه و عوارض جانبی، این موارد مشکلات زیادی را در گذشته و حال ایجاد کرده است و هیچ تفاوتی در راه حل وجود ندارد. این مشکلات را می توان در آینده نیز منفی دانست.
انجام مشاوره تخصصی و تحصیلی بدون در نظر گرفتن شرایط جمعی جوانان، بی توجهی به آمارهای موجود و نبود راه حل های هوشمندانه و تخصصی می تواند مشکلات زیادی را در آینده نزدیک برای بسیاری از افراد شاغل در حوزه مشاوره تحصیلی ایجاد کند. مرتبط یا غیر مرتبط، هیچ تجربه ای در این صنعت ندارند و افراد را بر اساس تجربیات درست و غلط و شخصی راهنمایی می کنند.
بسیاری از افرادی که سخنوری خوبی دارند اما در رشته های تحصیلی خود موفق نبوده اند وارد رشته مشاوره تحصیلی شده اند. مشاوره تحصیلی انجام می دهند اما به دلیل عدم آموزش کافی تحصیلی در این زمینه و نبود دوره های آموزشی مناسب، هیچ یک از این افراد می توانند الگوهای صحیح و آگاهانه ای برای موفقیت تحصیلی و حرفه ای ارائه دهند.
پس از آموزش و پرورش، مهمترین رسالت نخبگانی است که در رشته های مختلف در زمینه هدایت تحصیلی و شغلی، نامزدها را هدایت می کنند.
بسیاری از موسسات علیرغم مراجعه کنندگان زیاد، عملکرد جذاب و موفقی ندارند، برخی از مراکز تازه تاسیس هستند و فعالیت خاصی در زمینه مشاوره تحصیلی انجام نداده اند و خواهان گسترش فعالیت های خود در زمینه آموزش و تحصیل هستند. مشاوره تخصصی دوستان در این زمینه تخصص نداشتند اما مشاوره تحصیلی را به صورت تجربی انجام داده اند و می خواهند در زمینه مشاوره تحصیلی فعالیت کنند.
برخی از مدیران و مربیان تمایل دارند برای راه اندازی مرکز مشاوره گام های ویژه و دانشگاهی بردارند
برخی از روانشناسان و مشاوران عزیز تمایل دارند برای موفقیت و پیشرفت شغلی به دنبال آموزش تخصصی در زمینه مشاوره تحصیلی باشند.
برخی از موسسات در تلاش هستند تا خود را به عنوان مرکز معرفی کنند و می خواهند به بهترین و محبوب ترین موسسات مشاوره تبدیل شوند اما علیرغم برگزاری دوره های آموزشی مشاور هر ساله در کیشور، این دوره های مشاوره پاسخگوی نیاز مشاورین عزیز نبوده است. بهترین و محبوب ترین برند مشاوره تحصیلی نوجوانان بر اساس توانایی و تجربه موفق در زمینه مشاوره تحصیلی و حرفه ای.

مرکز مشاوره جوکار در راستای آموزش مشاوران رشد تحصیلی و مشاوران تحصیلی پیش قدم بوده است.

    آموزش مشاوره تحصیلی و شغلی شامل:
    رویکردهای نوآورانه و برنامه ریزی شناختی
    نحوه ارائه بهترین منابع آموزشی
    انتخاب دانشگاهیان و تضمینی
    روش های مطالعه آکادمیک
    تکنیک های تست
    تجزیه و تحلیل تجربی
    یک الگوی حرکتی صحیح برای مشتری ترسیم کنید
    تعیین روش شناختی زمان مطالعه
    عوامل موفقیت تحصیلی و شغلی
    هدف مناسب را برای هر فرد انتخاب کنید
    موفقیت در برندسازی و مشاوره
    اشتباهات رایج هستند
    و مطالب مهم دیگر